top of page

Uroczystość otwarcia i poświęcenia Niepublicznego Przedszkola i Żłobka “Trampolina” w Henrykowie

We wtorek, 23 listopada odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia i poświęcenia Niepublicznego Przedszkola i Żłobka “Trampolina” w Henrykowie

W uroczystości poświęcenia przedszkola i żłobka TRAMPOLINA wzięli udział m.in. Księża Orioniści z całej Polski na czele z księdzem prowincjałem - Ks. dr Krzysztofem Miś FDP, którzy w dniach od 22 do 24 listopada 2021 r. w Zduńskiej Woli przeżywali Kapitułę Generalną. siostra przełożona Prowincjalna Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Nazaretanek s. Teofania Danuta Migowska, marszałek województwa Grzegorz Schreiber, wójt gminy Zduńska Wola Henryk Staniucha, przedstawiciele firmy, która był odpowiedzialna za wykonanie budynku przedszkola i żłobka TRAMPOLINA, Dom Jaracz oraz Pan Piotr Kaczmarek, który zaprojektował owy budynek

Specjalny program artystyczny przygotowały przedszkolaki, a goście obdarowali je upominkami.

Prowadzeniem obu placówek zajmują się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Nazaretanek oraz personel świecki. Dyrektorką przedszkola Trampolina została siostra Jadwiga. W przedszkolu są dwie grupy wiekowe: Słoneczka oraz Misie
28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page